MUUNTAJASÄÄDIN 400V STRA4-25L40, 2,5A, 5ST, IP54
LVI
Tuotetiedot
- LVI-numero
- Valmistajakoodi
- STRA4-25L40
- EAN
MUUNTAJASÄÄDIN STRA1-25L22, 2,5A
MUUNTAJASÄÄDIN 2NOP 400V SC2A4110L55, 11A, 2*5P, P/S